Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

runway mk

Cotton Club

Чевлите со највисока потпетица ги губат своите позиции оваа пролет. Многумина мислеа дека модата на високите потпетици никогаш нема да одмине, но денес сме...

____совети и како да

Сјајни и мазни нокти предизвикуваат восхит кај секоја жена. Неопходно е да се грижите за вашите нокти, како што се грижите за останатите делови...

Совети за Здравје

Билкарите, народните лечители како и нашите баби  ја знаат огромната полза што човек може да ја извлече од растението – жолт кантарион. Екстрактите од...

КУЈНА

Ароматични и превкусни млади компирчиња. ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: 600 грама млади компири 2 лажици маслиново масло 1 лимон 3 гранчиња рузмарин Сол и бибер НАЧИН...

Совети за Секс и Врска

После убавиот надворешен изглед кај мажот, жените на второ место ги поставуваат парите, покажа најновото истражување. Според него 60% од дамите не би прифатиле...

Advertisement