Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Кајли Џенер блеска во новата кампања за очила на Dolce & Gabbana за пролет 2023 година. По стапките на нејзината сестра Ким Кардашијан, која...

Cotton Club

Не е тајна дека каде и да се појави, актерката и пејачка Џенифер Лопез секогаш е главна атракција. Познатата латино дива создаде сопствена линија...

Cotton Club

Актерката Шерон Стоун неодамна наполни 65 години, а синоќа одржа модна лекција и ни покажа како да ги украдеме сите погледи во одело. Актерката...

Cotton Club

Актерката Џенифер Анистон синоќа се појави на црвениот тепих за да присуствува на премиерата на филмот „Murder Mystery 2“. Џенифер за оваа пригода облече...

Cotton Club

Пред еден месец на социјалните мрежи одекна веста за наводното раскинување на најконтроверзната холивудска двојка – актерката Меган Фокс и раперот Машин Кели. Иако...

Cotton Club

Една од најпопуларните светски актерки наскоро ќе стане баба.Познатата холивудска актерка Деми Мур не ја крие радоста поради тоа што наскоро ќе стане баба....

Cotton Club

По повод Меѓународниот ден на жената, војвотката Меган Маркл ги испочитува со ручек сите вработени од својот тим Archewell , а фоторепортерите ја фотографираа како...

Cotton Club

Актерката Пенелопе Круз се појави на ревијата на Chanel на модната недела во Париз и воодушеви со својот стајлинг и новата фризура.Актерката Пенелопе Круз...

Cotton Club

Актерката Ева Лонгорија деновиве навистина е „заглавена“ за деловни комбинации во кои носи предимензионирани сакоа,слични на оние што ги претстави Yves Saint Laurent на...

Advertisement