Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

runway mk

КУЈНА

Потребни состојки: 250гр чоколадо за готвење 250мл млеко 250мл слатка павлака 5 жолчки 200гр шеќер во прав 1 лажица густин 1 кесичка желатин 2...

Совети за Секс и Врска

Поголем дел од луѓето за себе би рекле дека се прилично среќни. Меѓутоа постојат знаци кои покажуваат дека тоа и не е баш така,...

МАМА

Понекогаш ни се чини дека е многу полесно да изразиме лутина, отколку љубов. Нема да заборавиме да го искараме детето поради непримерното однесување, ,...

Совети за Здравје

Сексот е подобар од лековите наменети за лечење главоболка, тврдат германски експерти, истакнувајќи дека сексот потикнува лачење на ендорфин, природен телесен аналгетик кој делувајќи...

____совети и како да

Доколку сакате да се ослободите од непријателот број еден на жените- брчките, ви предлагаме да не се двоумите, и да направите некоја постапка со...

____баланс новости и трендови

Овошјето и зеленчукот се најдобри пријатели на телото, особено ако ги козумираме свежи. Токму поради тоа ви даваме идеи за вкусен и здрав пијалок...

Advertisement