Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

runway mk

КУЈНА

Кафето во помали количини држи континуитет и може да им помогне на тинејџерите и студентите при учењето, но, поголеми количини создава несоница и намалување...

МАМА

Врз основа на научните истражувања, се вреува дека интелигенцијата е условена исклучиво со генетиката, но сепак постојат и други фактори кои ги стимулираат менталните...

____совети и како да

Секси smokey eye за преку ден е обично пренападен, но овој пат ќе добиете одлични совети како да направите нежна варијанта од овој заводлив...

КУЈНА

Потребни состојки: 1 чаша кокосово брашно ¼ чаша мед 2 лажици кокосово масло (или путер, стопен) малку сол 1 лажица екстракт од ванила Начин...

Advertisement