Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

runway mk

____совети и како да

Омбре стилот на косата изгледа одлично во природни нијанси. Неодамна овој стил се стави на модната писта, а однеодамна се здоби со популарност и...

Cotton Club

Модата секогаш оди чекор пред нас и веќе знае какви се пролетните комбинации и кои се најновите трендови. Пролетта ни е пред вратите и...

____баланс новости и трендови

Кога животот ќе ви подметне лимон, направете од него лимонада, е позната америчка народна мудрост. Уште ако ви откриеме дека решава извесни здравствени проблеми…...

Cotton Club

Боите во колекцијата на Versace за сезоната пролет/лето 2013 не тераат да мислиме за пустината, изгрејсонцето и ноќното небо. Фустаните се или супер мини,...

МАМА

Разводот е едeн од најтешките и најстресните периоди во животот на човекот. Без разлика на тоа колку долго бракот траел, разведениот човек одеднаш се...

Advertisement