Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Route 66

Вистинско спортско возило од 1966 е дефинитивно Крајслер 300. Спортскиот дизајн на целото возило и самиот изглед никого нема да остави рамнодушен. Со помош...

Route 66

Bugatti Veyron е еден од автомобилите што донесе суперавтомобили во 21 век; кога за прв пат беше воведен во 2005 година, тој беше најмоќниот...

Route 66

Беа изградени само два SSJ Duesenberg. Благодарение на оваа реткост, овој конкретен SSJ, кој некогаш беше во сопственост на холивудската ѕвезда Гери Купер, стана...

Route 66

Aston Martin периодов работи на развој во нова насока, па освен желбата да се натпреварува со останатите брендови, работи и на тоа да биде...

Route 66

Range Rover 6×6, секако, со погон на сите шест тркала, изработен од компанијата T. Fotiadis Design е вистинско ремек дело. Станува збор за компанија...

Route 66

Вистинско спортско возило од 1966 е дефинитивно Крајслер 300. Спортскиот дизајн на целото возило и самиот изглед никого нема да остави рамнодушен. Со помош...

Route 66

Овој модел на Fiat од 1953 е ден е од 114-те во целиот свет. Уживајте во фотографиите од овој прекрасен класик.

Route 66

Фасцинантниот Астро од 1967 година им овозможи на неговите дизајнери да ги истражуваат границите помеѓу убавина и ниска повлечена форма. Со висина помалку од...

Route 66

Bizzarrini GTS 4.1 V, совршен микс помеѓу уникатна технологија и најдобриот италијански стил, мудро дозиран, за да го чувствувате задоволството во возењето на еден...

More Posts