Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Поранешната тинејџерска ѕвезда од романтична комедија била хоспитализирана 72 часа, откако наводно сфатила дека излегува од психотична епизода, се јавила на 911. Актерката Аманда...

Fool Moon

Наоми покрај фотографиите со ќерката напиша дека е благословена. Легендарната манекенка Наоми Кембел го одбележа Денот на мајката со серија фотографии со својата ќерка....

Fool Moon

Познатата актерка Урсула Андрес е родена на 19 март 1936 година, татко и бил Германец, а мајка ѝ Швајцарка. Течно зборува германски, англиски, италијански...

Fool Moon

Жизел Бундхен е видена со инструкторот за џиу-џицу Јоаким Валенте, но некој друг и го освоил срцето, пренесуваат странските медиуми. Пет месеци откако стави...

Fool Moon

Холивудскиот актер Ричард Гир доживеа големи животни удари во последните неколку недели. Во средината на февруари, за време на одморот во Мексико, итно бил...

Fool Moon

Еден од најголемите холивудски заводници Антонио Бандерас блесна на 95-тото доделување на Оскарите со својата девојка Никол Кимпел. Како и обично, тоалетите на познатите...

Fool Moon

Актерите Антонио Бандерас и Мелани Грифит објавија фотографија со нивната ќерка на која се гледаат насмеани и среќни. Актерот Антонио Бандерас и актерката Мелани...

Fool Moon

Актерот Колин Фарел сонувал да стане фудбалер, но еден филм му го променил животот. На 14 години постојано беше пијан и под дејство на...

Fool Moon

Познатата пејачка Шер (76) не е меѓу познатите кои деновиве се на Париската модна недела, но посетила друг важен моден настан. Една од најголемите...

Advertisement