• Сподели на:

Godzila со нов клип пред премиера

___

Римејк на Godzila пред нас. Чудовиштето е се уште во Јапонија, но овој пат владата на САД се труди да го сокрие од очите на јавноста. Очигледно е дека тоа нема да се исполни. Во филмот има цела плејада од топ актери како Bryan Cranston, Juliette Binoche, Sally Hawkins, Elizabeth Olsen, Ken Watanabe, Aaron Taylor-Johnson.

Премиерата ќе биде на 16ти Мај, до тогаш погледнете го новиот клип на кој го покажува современиот изглед на Godzila:

Godzilla - Official Movie Clip - Let Them Fight (2014) Ken Watanabe [HD]

 

 


Оставете коментар

___