Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

новости и трендови

Волшебна почит на традицијата на францускиот бренд, Cartier High Jewelry ,часовникот  Koinobori Secret  е претставен минатата година во Хонг Конг. Овој модел содржи уникатана нараквица,...

новости и трендови

Можеби Вие се заборавиле на авангардниот бренд на часовници MCT, но ние секако не заборавивме… Неколку дена пред овогодинешниот Baselworld, овој швајцарски бренд го претстави својот...

новости и трендови

Ова парче на аудио опрема со својот изглед не потсеќа на некој детаљ од филмот ,,Стар Трек”,а звучи импресивно и моќно… Звучникот Sony LSPX-S1 Glass...

новости и трендови

B&O Play, урбана девизија на компанијата  Bang & Olufsen, го претстави најмалиот bluetooth  звучник до сега… Наречен е Beoplay A1, овој тренди преносен звучник го...

новости и трендови

Аудио специјалистите од овој бренд Sennheiser, е еден од најзначајните имиња во светот на секој софистициран љубител на добар звук… Како еден од светските познати...

новости и трендови

  Брендот Prada го претстави својот нов парфем во неговата линија Candy… Станува збор за Candy Kiss парфемот, кој е претставен во оваа кампања и...

новости и трендови

Модерна естетика и фантастична кампања Модната куќа Ray-Ban не воодушеви со новата колекција на очила за сонце. Модерната колекција е инспирирана од хит моедлите  Clubmaster...

новости и трендови

Италјанската компанија Fendi, се соедини со компанијата BeatsandDre и на славната модна недела во Милано ги претстави слушалките во 7 различни бои. Овој модерен...

новости и трендови

Ulysse Nardin Skeleton секогаш претставувал предмет на страст и уметнички моден додаток од што е тоа вистински часовник.Безвременскиот внатрешен изглед на комплексниот механизам го...