Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

новости и трендови

Волшебна почит на традицијата на францускиот бренд, Cartier High Jewelry ,часовникот  Koinobori Secret  е претставен минатата година во Хонг Конг. Овој модел содржи уникатана нараквица,...

новости и трендови

Можеби Вие се заборавиле на авангардниот бренд на часовници MCT, но ние секако не заборавивме… Неколку дена пред овогодинешниот Baselworld, овој швајцарски бренд го претстави својот...

новости и трендови

Ова парче на аудио опрема со својот изглед не потсеќа на некој детаљ од филмот ,,Стар Трек”,а звучи импресивно и моќно… Звучникот Sony LSPX-S1 Glass...

новости и трендови

B&O Play, урбана девизија на компанијата  Bang & Olufsen, го претстави најмалиот bluetooth  звучник до сега… Наречен е Beoplay A1, овој тренди преносен звучник го...

Машка работа

Ви го претставуваме уникатниот часовник кој оддава почит на уметнички кроеви… Vacheron Constanint Metiers d’Art Elegance Sartoriale внимателно внимателно чекори кон линијта која јадели...

новости и трендови

Credor, луксузната поделба на брендот Seiko, го претставува својот ограничен број на часовници се состои од прв  турбионски механизам со Seiko потпис… Со новиот Caliber...

новости и трендови

Новиот парфем кој е наречен Omnia Paraiba, на брендот Bvlgari, отвара ново поглавје во својата колекција  Omnia … Тој е нова миризлива авантура која нас не...

новости и трендови

Минимализмот не е нешто што ни доаѓа на ум кога мислиме на сет звучници изработени од злато, кои се декорирани со дијаманти… Сепак, единственото...

новости и трендови

Светот е навистина воодушевен од овој лаптоп кој го произведе компанијата Hewlett Packard, а ја носи титулата за најтенок 13,3 инчен лаптоп. Со оглед...

Advertisement