Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

новости и трендови

Волшебна почит на традицијата на францускиот бренд, Cartier High Jewelry ,часовникот  Koinobori Secret  е претставен минатата година во Хонг Конг. Овој модел содржи уникатана нараквица,...

новости и трендови

Можеби Вие се заборавиле на авангардниот бренд на часовници MCT, но ние секако не заборавивме… Неколку дена пред овогодинешниот Baselworld, овој швајцарски бренд го претстави својот...

новости и трендови

Ова парче на аудио опрема со својот изглед не потсеќа на некој детаљ од филмот ,,Стар Трек”,а звучи импресивно и моќно… Звучникот Sony LSPX-S1 Glass...

новости и трендови

B&O Play, урбана девизија на компанијата  Bang & Olufsen, го претстави најмалиот bluetooth  звучник до сега… Наречен е Beoplay A1, овој тренди преносен звучник го...

новости и трендови

Остранување на шминка Неколку капки од бебешкото масло ставете на памук и ќе ги отстранете трагите и на најтврдокорната шминка. Совршено е за отстранување...

новости и трендови

Козметичките производи кои што ги користиме најчесто се полни со адитиви и најразлични хемикалии. Ако сакате потполно здрав и повеќенаменски препарат кој што не...

новости и трендови

Францускиот маникир не излегува од мода речиси секогаш одговара одговара со било која облека. Покрај тоа, постојат многу опции со кои можете да го...