Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

новости и трендови

Волшебна почит на традицијата на францускиот бренд, Cartier High Jewelry ,часовникот  Koinobori Secret  е претставен минатата година во Хонг Конг. Овој модел содржи уникатана нараквица,...

новости и трендови

Можеби Вие се заборавиле на авангардниот бренд на часовници MCT, но ние секако не заборавивме… Неколку дена пред овогодинешниот Baselworld, овој швајцарски бренд го претстави својот...

новости и трендови

Ова парче на аудио опрема со својот изглед не потсеќа на некој детаљ од филмот ,,Стар Трек”,а звучи импресивно и моќно… Звучникот Sony LSPX-S1 Glass...

новости и трендови

B&O Play, урбана девизија на компанијата  Bang & Olufsen, го претстави најмалиот bluetooth  звучник до сега… Наречен е Beoplay A1, овој тренди преносен звучник го...

новости и трендови

Многу жени инвестираат многу во својот изглед, тоа некогаш се огромни суми , цели мали богатства… Од скапи третмани на лице, серуми, маски за...

новости и трендови

Кој е совршен подарок за Вашиот писател или уметник? Па можеби “Ultimate” пенкалото беше претставен како ограничено издание на Граф фон Фабер-Castell совршено пенкало кое чини...

новости и трендови

Своите ситни несовршености сокријте ги со тоа што ќе ги нагласите оние делови кои ги сметате за најубави, независно од тоа дли се работи...

новости и трендови

Повеќе пати досега сме пишувале совети кои ќе го подобрат изгледот на ваѓите гради но сепак, кога станува збор за совршеното деколте, добрите совети...

Advertisement