Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

runway mk

ДИ ДЕЈ

Pronovias невестата е нежна, елегантна и раскошна во својата едноставност каде жената е божица која ја воздигнува нејзината венчаница. Венчаниците ја истакнуваат силуетата, се...

МАМА

Жените се царици на компликациите. Нивните потреби и желби зависат од нивното расположение, психичката состојба, годините, хормоните и уште голема низа на фактори. Сепак,...

____совети и како да

Сите сме сведоци на секава мода во однос на ноктите – сјајни никти, со декоративни украси или со пердуви, но оваа пролет тексасот ќе...

КУЈНА

Овој рецепт можете да го испробате за вечера или да се најде на трпезата кога очекувате гости. Брзо се подготвуваат, а највкусни се додека...

КУЈНА

Ова е највкусната чоколадна торта која ќе ве разнежни со самиот мирис. Едноставно и брзо се прави, а вкусот долго ќе го паметите. Потребни...

Advertisement