Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Совети за Фитнес

Сменете ја утринската рутина со овие пилатес вежби и за само 20 минути ќе добиете енергија за целиот ден…

Green Tea

Без разлика дали сте од оние кои џогираат или дигаат тегови, ова се најдобрите песни за тренинг кои ќе ви дадат дополнителна енергија. Во...

Green Tea

Пилатес вежби за само 10 минути – Топи масни наслаги од стомакот и половината! Во моментов сме во епидемија на вируси, остануваме дома и...

Green Tea

Вежби за кои не е потребна специјална опрема или премногу време се идеални додека сте дома. Деновиве веројатно само одите до маркет и остатокот...

Совети за Фитнес

Вишокот на сало токму во пределот на рацете е нешто со кое речиси секоја жена се бори. Токму на тој дел најбавно се губат...

Совети за Фитнес

Сквотовите и исчекорите се задолжителни вежби за зацврстување на нозете и подигнување на задникот. Одвоете полoвина час дневно за да го усовршите долниот дел...

Advertisement
Advertisement