• Сподели на:

Ефективни вежби за слабеење и зацврстување на бутовите

___

Бутовите се проблематична област од женското тело, но Кајли Ли има создадено фитнес рутина фокусирана на слабеење и зацврстување токму на горниот дел од нозете и задникот.

Во видеото Ли, која е фитнес тренер, покажува ефективни вежби, кои ги ангажираат сите мускули од нозете и го забрзуваат срцето, а од кои резултатите дефинитивно ќе бидат видливи.


Оставете коментар

___