Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Green Tea

Најдобри песни за тренинг кои дополнително ќе ве мотивираат

Без разлика дали сте од оние кои џогираат или дигаат тегови, ова се најдобрите песни за тренинг кои ќе ви дадат дополнителна енергија.

Во продолжение погледнете ги најдобрите pump-up предлози:

DJ Turn It Up — Yellow Claw

X Gon’ Give It To Ya — DMX

Remember the Name — Fort Minor (feat. Styles of Beyond)

POWER — Kanye West

Bring Em Out — T.I.

Ni**as in Paris — JAY-Z and Kanye West

‘Till I Collapse — Eminem and Nate Dogg

All the Way Up — Fat Joe and Remy Ma (feat. French Montana and Infared)

Jungle — X Ambassadors and Jamie N Commons

Black Skinhead — Kanye West

Stronger — Kanye West

Heads Will Roll — Yeah Yeah Yeahs

Levels – Radio Edit — Avicii

The Greatest — Sia and Kendrick Lamar

Прочитај

Route 66

Range Rover 6×6, секако, со погон на сите шест тркала, изработен од компанијата T. Fotiadis Design е вистинско ремек дело. Станува збор за компанија...

Cotton Club

Брендот „ Louis Vuitton“ започнува нова колекција на кожни производи, дизајнирани од Виргил Абло, кои се дел од линијата „Таигарама“… Целиот опсег вклучува различни...

Fool Moon

Новата линија на кујни на брендот Snaidero, Way Materia, е всушност еволуција на концептот Way насочена кон чисти линии и едноставен минималистички дизајн со...

Fine Living

Холивуд е секако најголемата забавна индустрија со децении, а тоа го сакаат луѓето од целиот свет … Поради нивната огромна популарност во сите делови...