Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Совети за Фитнес

Сменете ја утринската рутина со овие пилатес вежби и за само 20 минути ќе добиете енергија за целиот ден…

Green Tea

Без разлика дали сте од оние кои џогираат или дигаат тегови, ова се најдобрите песни за тренинг кои ќе ви дадат дополнителна енергија. Во...

Green Tea

Пилатес вежби за само 10 минути – Топи масни наслаги од стомакот и половината! Во моментов сме во епидемија на вируси, остануваме дома и...

Green Tea

Вежби за кои не е потребна специјална опрема или премногу време се идеални додека сте дома. Деновиве веројатно само одите до маркет и остатокот...

Совети за Фитнес

Ако сте од оние кои напорно се подготвуваат за летото најверојатно веќе одамна започнавте со тренинзи, исхрана и многу протеински шејкови. Но, ви се...

Совети за Фитнес

Мора да признаеме дека нема дама која не посакува рамен стомак. За да се оствари овој сон освен редовни кардио вежби и правилна исхрана,...

Advertisement
Advertisement