Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Route 66

Во текот на изминатите три години од своето основање, Little Car Company со седиште во Велика Британија се прослави со создавање прекрасни, рачно изработени...

Route 66

Засега автомобили во само во Германија ќе увезува Emil Frey Group.Кинеските производители на автомобили полека влегуваат на европскиот пазар. Nio и Lynk & Co...

Route 66

Тојота главно нуди хибриди, но Land Cruiser и Hilux се уште се нудат со турбо дизел мотори, а од следната година ќе можат да...

Route 66

Овој необичен суперавтомобил McLaren Elva кој ги менува боите треба да се најде на аукција за неколку недели и се очекува да достигне цена...

Route 66

Откако се појави електричниот суперавтомобил „Порше Тајкан Турбо С“, бевме сведоци на лесните победи против конкуренцијата на спортски автомобили, тој ги „разнишува“ своите противници,...

Route 66

Сосема чист автомобил сигурно му дава задоволство на возачот. Сепак, ова е тешко да се постигне „брзајќи“. Исто така, со избирање на посиромашни детергенти...

Route 66

Корвет од 1968 година е еден од најпопуларните класични спортски автомобили околу светот и со добра причина. Во комбинација со неговиот лесен дизајн, со...

Route 66

Дали е опасно да се наполни гориво до врвот на резервоарот при висока топлина? Не само што не е опасно, туку се препорачува, но...

Advertisement