Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Route 66

Со сензори над главата на возачот, во светлата на покривот и багажникот, овој систем може да открие дури и милиметар движење. Volvo објави дека...

Route 66

Понекогаш најмалите работи имаат најголемо влијание. Електричните скутери се популарни во модерните времиња поради нивната компактна форма и практична естетика. Возилата со две тркала...

Route 66

Децата секогаш сакаат да растат што е можно побрзо за да можат да возат автомобили, а сега сакаме повторно да бидеме дете бидејќи детската...

Route 66

Многу од нив се Мercedes, бидејќи германскиот производител на автомобили е еден од неговите главни спонзори. Роџер Федерер штотуку го објави своето повлекување од...

Route 66

Според извештајот на Генералното здружение на германската осигурителна индустрија (ГДВ), минатата година биле пријавени украдени 14.229 автомобили со сеопфатно осигурување! Штетата е еднаква на...

Route 66

Бидејќи електричните мотори стануваат сè повеќе попопуларни во текот на изминатите неколку години, бројот на големи брендови кои експериментираат во својата област исто така...

Route 66

Класичниот модел е промовиран во стилот на 21 век…. Rolls Royce Phantom е класика на автомобилската индустрија, која многу луѓе ширум светот ја обожаваат....

Route 66

По четири години тестирање и прикажување прототипи, Лусид Моторс ја претстави сериската верзија на својот луксузен електричен седан. Во последните неколку години, многу стартап...

Advertisement