Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Route 66

Тоа е официјалната филмска верзија на автомобилот користен во филмовите на Тим Бартон од 1989 и 1992 година.Неколку измислени ликови се подобро поврзани со...

Route 66

Пресреќен што неговата репрезентација ја победи Аргентина на Светското првенство, Мохамед Бин Салман на играчите на саудиската фудбалска репрезентација им подари Rolls Royce Phantom...

Route 66

Mazda подготвува нови партнерства за подобрување на можностите за електрификација, исто така постои силна посветеност на растот на новите електрични возила во Европа, како...

Route 66

Легендарниот Ричард Хамонд, поранешен водител на познатото шоу Top Gear, поседува „мистериозна штала“ во која се наоѓа дел од неговата колекција на автомобили. Хамонд,...

Route 66

Според извештајот на Генералното здружение на германската осигурителна индустрија (ГДВ), минатата година биле пријавени украдени 14.229 автомобили со сеопфатно осигурување! Штетата е еднаква на...

Route 66

Бидејќи електричните мотори стануваат сè повеќе попопуларни во текот на изминатите неколку години, бројот на големи брендови кои експериментираат во својата област исто така...

Route 66

Класичниот модел е промовиран во стилот на 21 век…. Rolls Royce Phantom е класика на автомобилската индустрија, која многу луѓе ширум светот ја обожаваат....

Route 66

По четири години тестирање и прикажување прототипи, Лусид Моторс ја претстави сериската верзија на својот луксузен електричен седан. Во последните неколку години, многу стартап...

Advertisement