Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Route 66

Со сензори над главата на возачот, во светлата на покривот и багажникот, овој систем може да открие дури и милиметар движење. Volvo објави дека...

Route 66

Понекогаш најмалите работи имаат најголемо влијание. Електричните скутери се популарни во модерните времиња поради нивната компактна форма и практична естетика. Возилата со две тркала...

Route 66

Децата секогаш сакаат да растат што е можно побрзо за да можат да возат автомобили, а сега сакаме повторно да бидеме дете бидејќи детската...

Route 66

Многу од нив се Мercedes, бидејќи германскиот производител на автомобили е еден од неговите главни спонзори. Роџер Федерер штотуку го објави своето повлекување од...

Route 66

Сигурно сте се чувствувале совршено одморени и наспани, но штом седнете зад воланот, станувате поспани. Тоа е затоа што додека возиме, честопати влегуваме во...

Route 66

Gooding & Co ќе го понудат на аукција таканаречениот “Најелегантен Американски автомобил” од 1931 година моделот Duesenberg Model J од Murphy, тој ќе биде...

Route 66

Firebird II бил промовиран во 1956 година, како член на семејството Firebird на General Motors Motorama. Со четири седишта и титаниумска шасија, Firebird II...

Advertisement