Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Route 66

Тоа е официјалната филмска верзија на автомобилот користен во филмовите на Тим Бартон од 1989 и 1992 година.Неколку измислени ликови се подобро поврзани со...

Route 66

Пресреќен што неговата репрезентација ја победи Аргентина на Светското првенство, Мохамед Бин Салман на играчите на саудиската фудбалска репрезентација им подари Rolls Royce Phantom...

Route 66

Mazda подготвува нови партнерства за подобрување на можностите за електрификација, исто така постои силна посветеност на растот на новите електрични возила во Европа, како...

Route 66

Легендарниот Ричард Хамонд, поранешен водител на познатото шоу Top Gear, поседува „мистериозна штала“ во која се наоѓа дел од неговата колекција на автомобили. Хамонд,...

Route 66

„Бугати Болид“ е името на новиот член на престижното семејство на овој француски производител на суперавтомобили, на кого, ако им се верува на гласините,...

Route 66

Калифорнискиот start-up Zero Labs си поставиле занимлива цел, да ги трансформира класиците на американската автомобилска индустрија, а моделот Bronco од Ford бил меѓу првите...

Advertisement