Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

runway mk

Совети за Секс и Врска

Секоја од нас имала во својот живот барем еден маж што и го загорчил животот. Често жените многу добро знаат каков човек имаат наспроти,...

____совети и како да

Пробајте го ова: исцедете половина лимон, разредете го со пола литар млака вода и пијте. Припременото го алкализира телото – супер е. Лимонот (Citrus)...

Cotton Club

Најпрво да ја поставиме границата што ја разграничува атрактивната од вулгарната мода. Атрактивниот изглед како стил може да биде и урбан, вулгарниот не може....

ДИ ДЕЈ

Колекцијата венчаници од Jenny Packhman за ова лето е прекрасна и женствена. Фустаните се направени од високо квалитетни природни матерјали за вистински принцези со...

____совети и како да

Модерни, женствени, симпатични, елегантни… Локните се сето тоа и многу повеќе. И токму затоа, девојќи, постојано ќе ви покажуваме секакви начини како да си...

Advertisement