Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

runway mk

____совети и како да

Денес ќе ви претставиме една многу интересна фризура што изгледа феноменално, лежерно и опуштено, но сепак вашата коса е средена и што е најважно...

Cotton Club

Скоро и да нема жена која нема барем еден пар чевли од типот “балетанки” во својата гардероба. Балетанките кои ќе ви ги презентираме, се...

____баланс новости и трендови

Збогатете ја водата со освежувачки и здрав вкус. Здравото тело бара детоксикација на организмот. Супстанциите кои имаат негативен ефект на вашето здраво функционирање треба...

____совети и како да

Потребно ви е: –          225гр шеќер –          340гр мед –          Лимонов сок (од пола лимон) –          Стаклен сад –          Стапче за нанесување –          Памучни...

Cotton Club

Денеска ќе ви ја представиме новата Monogram Majestueux колекција на чанти од Louis Vuitton. Каишот на чантите е направен од природна кожа на гуштер,...

____баланс новости и трендови

Бубрезите се важни за здраво функционирање на телото бидејќи го регулираат крвниот притисок, равнотежата на водата и електролитите и ги елиминираат штетните матреии од...

КУЈНА

Домаќинки, ова е одлично за да ги изненадите сите околу Вас… Лесно е и брзо, истовремено вкусно и едноставно… ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: Сол Прашок за...

КУЈНА

Ова мора да се проба! Потребни состојки: –      125 мл вода –      3 лажици црн чај –      50 гр растопен путер –      2 жолчки...

Advertisement
Advertisement
Advertisement