Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

runway mk

МАМА

Жената е секогаш единствена, непоновлива и боженствена! Боженствена бидејќи во себе ги носи најубавите допири, убавина, нежност и милост, а сила и ум на...

КУЈНА

Ова не е обичен рецепт или совет како да направите нешто што ќе биде брзо и корисно. Чоколадната кошница ќе ја направите за неколку...

____совети и како да

И ваш најдобар пријател Водата е превентивна мерка како и активен учесник во борбата против целулоит. Околу 2 литри вода (не сок или чај)...

____баланс новости и трендови

Стресните ситуации се оп0асни по здравјето на срцето, докажуваат новите истражувања. Проблемите и долготрајниот стрес го зголемуваат нивото на хормоните кои влијаат на крвниот...

КУЈНА

Сакате нешто вкусен колач, кое ќе ги задоволи Вашите потреби за благо… а се плашите од калориите??? Тогаш овој колач е токму за Вас…...

Cotton Club

Упадливи и несекојдневни прстени како моден хит оваа сезона! Нека прстенот биде ваш личен печат! Прстените оваа сезона завладеаа во светот на аксесоарите. И...

Advertisement
Advertisement
Advertisement