Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Нокти

Многу често не им обрнуваме внимание на ноктите, особено на промените кои се случуваат на нив, но треба да знаете дека тие се барометар...

Нокти

Дали би сакале да научите неколку начини на кои ќе им помогнете на вашите нокти да пораснат здрави и долги? Доколку сакате долги нокти,...

Нокти

Покрај костимот за капење и шеширот, ова лето на плажа понесете го и впечатливиот маникир кој совршено ќе се согласува со вашиот завиден тен....

Нокти

Само што завршивте со совршениот домашен маникир на едната рака кога сфаќате дека треба да ја смените раката и да продолжите со раката која...

Нокти

Нов тренд ги освојува љубителите на интересни и невообичаени маникири. Ноктите кои изгледаат како скршени стакленца привлекуваат сè повеќе и повеќе обожаватели. Според „Refinery29“,...

More Posts
Advertisement