Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Route 66

Ерата на Пагани Хуаира е при крај. Или можеби не? На крајот на краиштата, Pagani до неодамна сè уште ја градеше повремената Zonda за...

Route 66

Vazirani Ekonk има 722 КС и ,,тежи” само 1.627 фунти. Индија најчесто се поврзува со Тук-Тук и масовно производство на автомобили за земјите од...

Route 66

Дизајнерите размислувале и за тоа дека склопениот скутер може лесно да се помести – доволно е да го повлечете за рачката и да го...

Route 66

Дали ќе се базира на хиперавтомобилот Mercedes-AMG One? Мерцедес-Бенц неодамна поднесе ново патентно име до Канцеларијата за интелектуална сопственост на Европската унија. Името за...

Route 66

И покрај тоа што SUV возилата се избор на многумина овие денови, постојат салони кои секако сѐ уште вреди да се земат предвид. A6...

Route 66

Карактеристична, динамична и одлична забава. Најновата инкарнација на Тојота за својата света Супра е мала, но моќна сила на мотор и сон на ентузијасти...

Route 66

Иако летото полека, но сигурно е при крај, никогаш нема лош период од годината за да уживате во задоволствата на кабриолет. Без разлика дали...

Route 66

Сметајте го за ран Божиќен подарок. Ford Mustang Mach-E е релативно нов на пазарот, но веќе прави големи бранови. Благодарение на воздушните надградби, Ford...

Route 66

Спектакуларниот автомобил е претставен во 2004 година и имаше 506 коњски сили. Концептните автомобили се дизајнирани да ги покажат тековните конструктивни и дизајнерски достигнувања...

Advertisement