Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Route 66

Декадентниот кабриолет е ограничен на само 50 единици Иако летото е при крај, ние сепак имаме многу време да се забавуваме на сонце. Кој...

Route 66

Астон Мартин редовно нè изненадуваше со врвни автомобили во изминатите неколку години, и покрај фактот дека тие се борат со финансиски тешкотии од 2018...

Route 66

Ferrari Portofino M се напојува со истиот мотор од 620 КС како и Roma, а автомобилот добива стилски промени на надворешноста и внатрешноста. Со...

Route 66

Многу луѓе го сметаат Lamborghini Miura за прв вистински суперавтомобил во светот. Иако беше во производство само шест години, овој сензуален автомобил ја смени...

Route 66

Бидејќи електричните мотори стануваат сè повеќе попопуларни во текот на изминатите неколку години, бројот на големи брендови кои експериментираат во својата област исто така...

Route 66

Класичниот модел е промовиран во стилот на 21 век…. Rolls Royce Phantom е класика на автомобилската индустрија, која многу луѓе ширум светот ја обожаваат....

Route 66

По четири години тестирање и прикажување прототипи, Лусид Моторс ја претстави сериската верзија на својот луксузен електричен седан. Во последните неколку години, многу стартап...

Route 66

Нов светски рекорд за најскапо продадено Бугати на аукција, постави спортски автомобил Бугати Тип 59 од 1934 година, кој некогаш бил во сопственост на...

Route 66

Неодамна наидовме на неколку суперјахти кои навистина го заслужуваа целото наше внимание, но ниту една не е толку посебна како моделот за кој зборуваме...

Advertisement
Advertisement