Rihanna со видео запис за “Work”

Rihanna конечно со видео запис за “Work”, првиот сингл од осмиот по ред студиски албум, “ANTI”. Песната е во колаборација со Drake и веќе е на третото место на британската топ листа. Дали жешките сцени помеѓу Drake и Rihanna се само глума или оваа двојка е повторно зедно останува да …