• Сподели на:

Rihanna со видео запис за “Work”

___

Rihanna конечно со видео запис за “Work”, првиот сингл од осмиот по ред студиски албум, “ANTI”. Песната е во колаборација со Drake и веќе е на третото место на британската топ листа.

Дали жешките сцени помеѓу Drake и Rihanna се само глума или оваа двојка е повторно зедно останува да видиме, засега уживајте во ова експлицитно видео.


Оставете коментар

___