Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Џенифер Лопез уште еднаш ја оправда титулата модна икона – облече мини фустан кој станува се попопуларен. Топлите денови се тука, летото се ближи...

Cotton Club

Соработката помеѓу познатата италијанска куќа Гучи и познатиот германски бренд Adidas започна пред неколку месеци, а наскоро ќе пристигне нова колекција која го спојува...

Cotton Club

Дуа Липа, британска кантавторка, се најде на насловната страница на новото издание на магазинот „Vogue“, за кое даде одлично интервју во кое, меѓу другото,...

Cotton Club

Ева Лонгорија е една од познатите дами која веќе пристигна во Кан, каде од 17 до 28 мај по 75-ти пат ќе се одржи...

Cotton Club

Топлите денови со себе секогаш носат и многу бои. Како што веќе претходно нагласивме ова лето ќе бидат модерни шарените нараквици, прстени и обетки...

Cotton Club

Накитот е секако еден од најважните модни детали со кои го нагласувате и го надополнувате својот стајлинг. Во текот на оваа сезона, оставете ја...

Cotton Club

Иако неон боите уште минатата сезона на голема врата влегоа во светот на модата, и оваа сезона се нешто без што не можете да...

Cotton Club

Летната колекција на популарниот бренд Манго нуди тренди модели кои ќе ја истакната вашата женственост, романтичност и стил. Од Манго ни приредија убави, нежни...

Cotton Club

Секоја права дама, никогаш нема да си дозволи себе си својата тренди и модерна комбинација да не ја доплни со некој совршен моден додаток....

Cotton Club

Широки и неверојатно удобни панталоните кои ги одбележаа седумдесетите години, оваа година се враќаат на модната сцена. Овие удобни и лесни панталони совршено одговараат...

Cotton Club

Млечно розовата, кремот и бледо портокаловата се најелегантните бои спорде стилистите. Освен тоа, тие се свежи, не привлекуваат сончеви зраци и можете да се...

Cotton Club

Популарниот бренд Guess, за лето 2013. ни подготви фантастична колекција од исклучително атрактвини модели на чевли и сандали. Еден од најпрепознатливите модни брендови и...

Cotton Club

Тие се успешни, убави и секогаш беспрекорно облечени, заедно со тоа се и мајки за пример. Освен за својот изглед, се грижат и за...

Advertisement