• Сподели на:

Комбинезоните – ѕвезда на секој плакар

___

Покрај тоа што се моментален моден хит, комбинезонот ќе стане главна ѕвезда на вашиот плакар бидејки е едноставен за комбинирање, а е многу ефектен.

Комбинезоните не се направени само за манекенките од модните писти. Ги има во различни бои, различни кроеви и стилови па препораката за ова лето е да го испробате овој моден тренд. Многу се пријатни за топлото време и тренди за вечерните излегувања. Пронајдете некој со необичен артистичен принт или еднобоен во јаки или пастелни тонови.

 kombinezon-490x735


Оставете коментар

___