Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Green Tea

Актерката, икона за убавина и креативен директор за шминка зборува за летните третмани. Гвинет Палтроу беше една од најомилените и најпопуларните актерки на холивудската...

Green Tea

Доколку сакате да ослабете, но самата помисла на целиот процес ви е тешка, можеби ќе ви помогнат навиките на познатите луѓе. Познатите луѓе се...

Green Tea

Во последните неколку дена на социјалните мрежи се појавија фотографии од Ева Лонгорија која ослабе 20 килограми. Во продолжение дознајте како изгледа нејзиното мени,...

Green Tea

Појадокот и потребната утринска доза кафе комбинирајте ги во еден одличен чиа пудинг… Можете да бидете креативни при подготовката, а најдобро е да го...

Green Tea

Познатата манекенка Хајди Клум со години практикува посебна диета која ја применува веднаш штом забележи дека качила некој килограм повеќе. Хајди Клум денеска го...

Green Tea

Блејк Лајвли неодамна се воодушеви со објавувањето на роденденот на Џиџи Хадид, а благодарение на специјалната диета, актерката ја врати старата линија по три...

Green Tea

Еден од најпопуларните момци и актери во Холивуд, Том Круз (59) привлече големо внимание кај фановите на премиерата на продолжението на култниот филм „Топ...

Green Tea

Состојки: една шолја овесна снегулки1 лажица чиа семе1 лажица ленено семе1 лажица мед1 лажица протеин од кокос1 шолја јогуртполовина чаша млекогрст замрзнати капинигрст бадеми2...

Green Tea

Синди Крафорд има 56 години, но и покрај тоа нејзиниот изглед може да засени половина помлада жена. Во една прилика познатата манекенка откри како...

Advertisement