Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

runway mk

Совети за Секс и Врска

Жените, кои мажите никогаш нема да ги напуштат – ги има! Е, добро де – никогаш не вели никогаш, но точно е дека има...

Совети за Здравје

Чувар куќа е многу позната лековита билка која се користи за лекување на рани, испукана кожа, чиреви, хемороиди, прочистување од цревни паразити, болки во...

____совети и како да

Млечната диета е проверено средство против опуштено стомаче. Се препорачува да трае две седмици при што се конзумираат само млечни производи. Диетата не треба...

Cotton Club

Фантастични есенски комбинации! Се надеваме нашиот денешен избор дека ќе ви се допадне и дека ќе ви биде од полза при создавањето на вашите...

КУЈНА

ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: * 1кг пилешко филе * 200гр презла * 100гр корнфлекс * 100гр брашно *  6 јајца *  масло за пржење *  сол...

Совети за Секс и Врска

По 46 години брак, еден посветен маж се потрудил неговата жена да ја чувствува неговта љубов дури и по неговата смрт, на начин кој...

Совети за Здравје

За чајот против циститис потребна е само свилата или косата од пченката. Чајот од овие влакна е еден од најмоќните диуретици. Влакната од пченка...

Advertisement