Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Бидете забележани со следната модна комбинација

Вештината да ги комбинирате боите на облеката и додатоците на соодветен начин е предуслов да добиете одлична оценка за вашата визија, а со актуелните за оваа пролет црно-бели комбинации – тешко ќе останете незабележани. Така што, ви аплаудираме на изборот, ако одлучите да вклучите слична боја во вашата гардероба.

Прочитај

Green Tea

Kреативниот директор на марката Dom Perignon , го истражувала Лени Кравиц и неговите нови карактеристики во соработка со оваа куќа од шампањско … Поточно,...

Four Seasons

Дали сакате пауза од сè околу вас – цивилизација, современи уреди, Интернет, работа и луѓе? Имаме совршен предлог за вас … Островот Асатиг е...

Wall Street

Брендот Porsche го воведе моделот 911 Targa 4S Heritage Design Edition, кој доби елементи за дизајн од 1950-тите и 1960-тите, и е првото од...

Cotton Club

Импресивна, но повторно софистицирана колекција што Крис ван Аш ја потпишува за марката Berluti… Очигледно, розите цветаат во марката Berluti. Со креативно водство на...