Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Route 66

Но, само за американската влада, бидејќи GM Defence доби договор за развој од 36,4 милиони американски долари за изградба на 10 нови теренци. Американскиот...

Route 66

Дали како дете сонувавте да возите автомобил Џејмс Бонд со сите негови алатки и гаџети? Некои од нас сигурно да! Пред две години, Астон...

Route 66

Повторно, меѓу ултра луксузниот ешалон на производители на автомобили како Ролс-Ројс, Бентли и Мајбах, Бентли е тој што се потруди повеќе да им овозможи...

Route 66

Ако имате можност да возите егзотичен спортски автомобил како Астон Мартин ДБ11 Воланте од 2022 година, шансите се вашите деца да имаат свои прилично...

Route 66

Италијанскиот архитект и дизајнер на јахти, Лука Валебона, го претстави неверојатниот концепт на алуминиумска суперијахта, наречена Гравикс… Со асиметрични карактеристики на дизајнот, прекрасната јахта...

Route 66

Електричната технологија отвори нови патишта за дизајнерите, а Хуго Екле не потроши многу време пред да ги прифати сите нови можности… Ко-основач и директор...

Advertisement