Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Route 66

Ерата на Пагани Хуаира е при крај. Или можеби не? На крајот на краиштата, Pagani до неодамна сè уште ја градеше повремената Zonda за...

Route 66

Vazirani Ekonk има 722 КС и ,,тежи” само 1.627 фунти. Индија најчесто се поврзува со Тук-Тук и масовно производство на автомобили за земјите од...

Route 66

Дизајнерите размислувале и за тоа дека склопениот скутер може лесно да се помести – доволно е да го повлечете за рачката и да го...

Route 66

Дали ќе се базира на хиперавтомобилот Mercedes-AMG One? Мерцедес-Бенц неодамна поднесе ново патентно име до Канцеларијата за интелектуална сопственост на Европската унија. Името за...

Route 66

Запознајте го Good Ghost, прекрасен мотор направен по нарачка врз основа на BMW R100 RS од 1980 година, како дело на Дирк Олеркинг од...

Route 66

Станува збор за ограничена серија на супер-луксузен кабриолет што ве остава без здив со неговиот рафиниран стил. Областа околу италијанското Езеро Гарда беше избрана...

Route 66

Кинезите уште еднаш не изненадија. Кинеската автомобилска индустрија е на патот кон закрепнување и тие имаат сила да лансираат нови атрактивни производи. First Auto...

Advertisement