• Сподели на:

OPI пролетна колекција 2015

___

OPI Hawaii пролетната колекција на лакови за нокти за 2015 можете да ги комбинирате со своите омилени пролетни аутфити. За OPI инспирацијата е пронајдено во преубавите бои на островот Хаваи а како резултат на тоа овие лакови за нокти го наговестуваат летото. Секој лак е друг од претходниот, нивните бои подсетуваат на природата, топлината и плажите и залезот на сонцето на Хаваи. Колекцијата содржи 12 нови бои и нема да морате да се одлучите само за една.

1


Оставете коментар

___