Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

ДИ ДЕЈ

Oригинални идеи за мини торти за вашата венчавка

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на вниманието или на центарот на венчавката. Десертот на венчавката е подедканво важен како и како и декорациите на свадбената маса. Мини свадбени торти

се најпосакувани десерти воопшто не само за венчавките. Дизајнерот или слаткарот кој може да создаде толку убав дизајн на торта на толку мала површина, добива големи многу поени од мене!

Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day
Mini Wedding Cake Ideas for Your Big Day

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

ЛАЈФСТАЈЛ

Облеката што ја носите, автомобилиот кој го возите, ѕидовите во вашиот дом, можат да кажат многу за вашиот сексуален живот – клучот е во...

Advertisement