Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

ДИ ДЕЈ

Едноставни венчаници за модерните невести

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да изгледаат на принцези, а некои сакаат да имаат нешто едноставно, модерно и минималистичко. Секоја невеста има замисла за совршената венчавка – цвеќињата, амбиентот, музиката… но сите овие работи не се толку важни како невестинскиот фустан. Некои жени сакаат фустан во кој ќе блеснат како најсветлата sвезда, додека други сакаат нешто едноставно.

Во продолжение може да ги погледнете нашите предлози.

Cheap Simple Wedding Dresses White Ivory Bridal A Line Gowns Long ...
Chiffon Bohemian Country Wedding Dresses With Long Sleeves Bateau ...
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
simple wedding dresses
Ivory Wedding Dress,Simple Wedding Dress,Long Wedding Dress,Beach ...

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

ЛАЈФСТАЈЛ

Облеката што ја носите, автомобилиот кој го возите, ѕидовите во вашиот дом, можат да кажат многу за вашиот сексуален живот – клучот е во...

Advertisement