Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____избери боја

Направете секси летни фризури!

 

Опуштена варијанта на плетенки, благо собрана коса, прамени во косата… Одберете го тоа што најмногу ви прилега!

 

Неколку предлози можете да најдете во следниве видеа:

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=bxVjDIfs2Bc

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=z3xiQv14Q58

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=_oI1mWOSz60

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...