Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____совети и како да

Нови маникир идеи

Секогаш треба да најдете малку време за убавиот и среден изглед на вашите нокти, бидејќи кога добро изгледаат оставаат позитивен впечаток за вашата личност и стил.

На нашиот сајт многу често ви нудиме нови и оргинални идеи за декорација на вашите нокти. Ваше е само да го изберете маникирот што ви се допаѓа и ви одговара и да го изработите.

Ви посакуваме успешна работа и ви порачуваме секогаш да најдете време за вас и вашиот изглед. Сепак ние сме жени и треба секогаш да сме во најдобро светло!

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement