• Сподели на:

Направи си сама: Долго летно здолниште (Видео)

___

Долгите здолништа се неверојатно удобни и практични и мже да се комбинираат скоро со се. А возбудата да ги носите е уште поголема доколку го направите сами, зарем не?

За ентузијастките кои сакаат да влегуваат во улога на моден дизајнер, ви подготвивме едно видео кое ќе ви покаже како да си направите долго здолниште за летото.

Изберете соодветен материјал – ви препорачуваме да биде елеастичен, и погледнете го видеото како да продолжите.

Овој модел е многу лесен за изработка и ќе ви одземе многу малку време. За сметка на тоа, сепак е многу ефектен!


Оставете коментар

___