• Сподели на:

Како да ја исправите косата само со сушење со фен (Видео)

___

Оние кои имаат брановидна или прекршена коса, имаат навистина голем проблем со сушењето на косата. После секое сушење, косата добива неверојатен волумен, се разлетува, и уште мал милион работи кои нѐ нервираат. Но и за тоа има решение! Погледнете во видеото како треба правилно да ја сушите косата за да ви биде совршено права.

How to Blow-Dry Your Hair Straight (Step-by-Step)


Оставете коментар

___