Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

ШоуБиз

Новиот стан на Крис Џенер

Знаеме дека познатите личности прават се за да ја зачуваат приватноста, но тоа не е случајот кај кланот Кардашијан – Џенер.

Крис Џенер неодамна се пофали со нејзиниот нов стан во Лос Анџелес вреден 1.65 милиони долари. Да погледнеме за што станува збор.

Novi stan Kris Džener

Novi stan Kris Džener

Novi stan Kris Džener

Novi stan Kris Džener

Novi stan Kris Džener

Novi stan Kris Džener

Novi stan Kris Džener

Novi stan Kris Džener

Novi stan Kris Džener

 

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...