• Сподели на:

Шарлиз Терон и Шон Пен планираат да посвојат дете

___

Популарниот холивудски пар наводно би требало да се венча до крајот на летото

 Познатиот холивудски пар Шарлиз Терон и Шон Пен до крајот на летото треба да стапи во брак. Двајцата во моментов уживаат во Јужна Африка, каде што го снимаат филмот “The Last Face”.

 Шарлиз изјави дека сака да посвои дете заедно со Пен.

– Шон е идеален татко и ќе биде пример за нашите деца – рече Терон, која веќе има син по име Џексон.

Од друга страна, Шон Пен има две деца со актерката Робин Рајт.

Шарлиз Терон и Шон Пен планираат да посвојат дете 23.07 555


Оставете коментар

___