• Сподели на:

Првите слики од Шакира по породувањето

___

По излегувањето од болницата во Барселона каде се породила на 29 јануари, бројни папараци ја пречекале популарната пејачка Шакира, а таа пак со голема насмевка мноху брзо влегла во автомобилот кој го возел нејзиниот вереник Џерард Пике.

Пејачката и фудбалерот, нормално, сакале да го заштитат своето бебе од јавноста па така овој пат тоа не било со нив.

2


Оставете коментар

___