Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Првите фотографии на Миранда Кер за Вондербра

Миранда Кер се враќа во бизнисот на долна облека. Се разбира, ја немаше многу кратко време, помалку од една година. Но сега, го позајмува своето тело на Вондербра.

Погледнете ги првите фотографии од кампањата на овој бренд со Кер, во продолжение:

elle-miranda-kerr-wonderbra-h-lgn

Нам ни се допаѓа тоа што со овој потег таа всушност отпочнува нов правец на нејзината кариера: – делува повозрасно, а сексапилот е посуптилен. Одлична спојка!

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...