• Сподели на:

Одбра средно решение. Кикс или вистински погодок ?

___

Пенелопе Круз сака да ги покажува своите нозе , но и да ги прикрива.Овој модел на фустани очигледно и е омилена варијанта. Кога станува збор за ваков модел секогаш се поставува прашањето дали можеби е модна грешка. Причина? Па токму поради тоа што половичност во модата не постои, а посебно кога станува збор за вакви дизајнерски решениа. Овој модел го носеше на филмските награди Фероз во Мадрид, додека пак минатата комбинација ја носеше на премиера на филмот “Of Ma Ma”.


Оставете коментар

___