Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

музика

ПОВТОРНО ШОКИРА! Мајли Сајрус се бакнува со американска раперка!

Младата пеачка повторно подигна прашина околу себе, со страсниот бакнеж со Брук Кенди, ќерка на директорот на „Hastler“ магазинот.

Како да не и беше доволно што скандалозно ја започна турнеата и ја шокираше јавноста, американската пејачка Мајли Сајрус секогаш е во потрага по дополнителен публицитет, а овој пат во центарот на вниманието е затоа што објавена е фотографија на која се гледа како страсно се бакнува со американската раперка Брук Кенди!

Сликата ја објавила Брук на својот инстаграм профил, а под неа напишала: „Њам, њам“.
Секако, ова не е првпат Мајли да се бакне со девојка, неодамна на сред концерт истото го направила и со Кети Пери.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...